ГАЙДАМАЦЬКА СІЧ

16 березня  2016 року за ініціативи  Уманського  гуманітарно-педагогічного  коледжу ім. Т.Г.Шевченка в міському Будинку культури пройшла виставка-ярмарок сучасних українських видань української художньої літератури « Гайдамацька Січ».

Відвідувачі виставки-ярмарку  мали унікальну можливість зустрітися з письменниками, видавцями української   прози та поезії, лауреатами Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Представлені видавництва:

 1. « Український пріоритет»
 2. « Український письменник»
 3. « Видавництво Вадима Крпенка»
 4. Видавництво  « Філюк»
 5. Видавництво « Лаурус»
 6. Видавництво « Олега Жупанського»
 7. Видавництво « Юніверс»
 8. Видавництво Кліо»

Письменники-учасники виставки-ярмарку:

 1. Володимир Шовкошитний – перший заступник голови Національної спілки письменників України, поет, прозаїк, громадський та політичний діяч, доктор філософії в галузі політології.
 1. Станіслав Бондаренко – поет, головний редактор «Літературної газети», лауреат премій імені Максиміліана Волошина, Бориса Нечерди, Антона Чехова (м. Київ), член Національної спілки письменників України.
 2. Лілія Максименко письменник, журналіст, головний редактор видавництва “Ярославів вал”.
 1. Михайло Лукінюк – автор книги “Руйнуймо міфи!»

5.Антонія Цвід – поет, член Національної спілки письменників України

6.Володимир Коскін – поет, прозаїк, журналіст. « Сучасна людина та, яка тримає руку на пульсі життя і дивиться у майбутнє, тобто намагається жити за заповідями Божими».

 1. Олександр Косенко- український поет, лауреат літературних премій, голова Кіровоградської обласної організації НСПУ.

8.Олексій Толочко – історик, лектор  курсу «Історія України» в Культурному проекті.

 1. Анатолій Гай – журналіст, прозаїк, голова Київської обласної організації  НСПУ.

10.Іван Артазей – письменник, голова правління підприємства ”Укрмашпромпроект” .

Працівники Уманського  гуманітарно-педагогічного  коледжу

ім. Т.Г.Шевченка доклали немало зусиль, щоб достойно зустріти гостей. Зачарувала неповторним і самобутнім голосом викладач музики Ольга Гнатюк, яка виконала віночок  українських  пісень. А вокальний ансамбль

« Мозаїка»(художній керівник  Людмила Вишневецька)  вразив присутніх виконавською культурою  та майстерністю.

Гості провели ряд зустрічей та відповіли на велику кількість запитань присутніх бібліотекарів, школярів ЗОШ м.Умань та Уманського району, студентів Уманських вузів та усіх відвідувачів, а також подарували години приємного спілкування зі світом сучасної  української літературної творчості ( своєї та своїх колег-письменників).

Приємно зазначити, що директору Уманського  гуманітарно-педагогічного  коледжу ім. Т.Г.Шевченка  Ользі Чепкій ( літературний псевдонім Ольга Сотник)  було вручено диплом лауреата  Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша.

На згадку про зустріч залишилися позитивні враження, автографи та перспективний приємно проведений за читанням час поціновувачів літератури. В усіх учасників залишилися приємні враження від зустрічі та спілкування з творчими особистостями рідного краю.