Останній дзвоник

12 травня – останній дзвоник для студентів ВДіПО коледжу!! Дорогі випускники відділення дошкільної і початкової освіти (402-Д 403-Д, 404-П, 405-П, 406-Д груп) та всі випускники Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Т.Г.Шевченка 2016року!
У цей чудовий день я хочу від усього серця привітати вас із закінченням коледжу! Нехай цей останній дзвоник говорить вам про те, що у вас попереду початок успішного шляху дорослої людини. Я знаю, у вас ще буде багато перешкод і труднощів, таких як прийдешні випускні державні екзамени. Тому бажаю вам їх легко подолати. А ще хочу кожному з вас побажати знайти свій шлях, який приведе вас до успіху.
Вірю, що вступите ви на цей шлях достойно. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Бо обрали ви наймиролюбнішу, найважливішу професію педагога та будете виховувати та навчати майбутнє молоде покоління. І яким воно буде, залежить від вас!!! Бажаю вам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості.
Хочу подякувати директору коледжу- канд.пед.наук ЧепкійО.В., заступникам директора: з навчальної робти- Дзисюку М.В. та з соціально-гуманітарної та виховної роботи – Білошкурському В.В, всім членам адміністрації, викладачам , керівникам академічних груп – Сіроштан О.П., Кайковій М.М., Слупіцькій С.М., Поштарук Л. І., Рябошапці О.В., за високий професіоналізм у вихованні, навчанні наших студентів. Нехай знання, отримані в коледжі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам,шановні випувкники, досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Всім працівникам коледжу та гуртожитку дякую за моральну підтримку та усіляку допомогу в облаштуванні наших випускників.
Дякую вашим батькам, що допомогли вам чотири роки назад обрати для навчання наш фах, відділення дошкільної і початкової освіти, наш коледж.
Всім випускникам коледжу бажаю Божого благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії, мирного неба над головою!!
Щасти вам у всьому! В добру путь !
Памятайте гасло нашого відділення ” Серце ввідаємо дітям!”

З повагою, завідувач ВДіПО Зоя Крамська

2 коментарі до “Останній дзвоник”

  1. Мы ВАС любим как и тогда, спасибо Вам за наших деток!!! С которых Вы сделали настоящих педагогов и Людей!!! Низкий Вам поклон!!!

Коментарі закриті.