ХВИЛИНА СЛАВИ В УМАНСЬКОМУ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ ІМ.Т.Г.ШЕВЧЕНКА!

24 травня 2016 року « Хвилина слави!» зібрала дружну коледжанську родину з нагоди гарних здобутків студентів відділення дошкільної і початкової освіти, які побували на вершині зіркового злету і є гордістю закладу, мають активну життєву позицію, досягають поставленої мети – працювати, творити, дерзати так, щоб піднести Україну до рівня високорозвинених держав.

Вперше за історію Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ми
маємо такі високі здобутки наших студентів.
ОЛЕКСАНДР ТКАЧ – триразовий чемпіон Європи, дворазовий чемпіон світу, майстер спорту України, студент 105-Д групи 13-15 травня 2016 року на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед студентів у
м. Порто, Португалія виборов 4 золотих і 2 срібних медалей та звитяжно представив коледж і Україну на світовому олімпі. У змаганнях взяли участь 17 країн світу. Олександр підтвердив свій професіоналізм серед найкращих гирьовиків держави.
Ми щиро вдячні комерційному директору ТОВ « СВАТС-Україна» Сергію Віталійовичу Вечерукові, справжньому поціновувачеві спорту за фінансову підтримку і можливість Олександру взяти участь у чемпіонаті та заявити Європі і всьому світу про європейську спрямованість незалежної України, а також продемонструвати високий рівень спортивної підготовки нашої молоді на міжнародних аренах.
ЮЛІЯ ГАРМАТЮК – студентка 302-Д групи зі своєю творчою роботою «Потяг» (керівник – КожушкоТ.С.) на Всеукраїнській виставці- конкурсі дитячого малюнка «Наукова палітра» виборола I місце серед переможців Черкаської області. 19 травня 2016 року у відбірковому етапі конкурсу національним центром «Малої академії наук України» Юлію нагороджено дипломом ІІІ ступеня та Почесною грамотою Національної академії наук України.
Ні для кого не секрет, що шлях до «зірок» – нелегкий і тернистий. Пройти його вдається не всім, не всім підкоряється « пік слави» ні серед спортсменів, ні серед інших людей, які намагаються його підкорити. Але є педагоги, які вміють, можуть зробити все, щоб запалити зірочки на зірковому Олімпі. Ми щиро вдячні мудрим педагогам, суворим тренерам, неординарним особистостям, професіоналам своєї справи. Серед них:
Василь Лукич Доценко – тренер вищої категорії, майстер спорту, неодноразовий чемпіон з легкої атлетики;
Сергій Альбертович Матюшин – викладач вищої кваліфікаційної категорії, «старший викладач», голова циклової комісії фізичного виховання і методик коледжу; члени комісії: Любов Петрівна Черненко –викладач вищої кваліфікаційної категорії, майстер спорту з легкої атлетики, відмінник освіти України, Валерій Васильович Черненко –викладач вищої кваліфікаційної категорії, старший викладач, відмінник освіти України, викладачі фізичного виховання і методик – Ілля Анатолійович Вожжов, Володимир Володимирович Куцерда, Микола Олександрович Кравченко;
Наталія Дмитрівна Козак – викладач вищої кваліфікаційної категорії,
«викладач-методист», голова циклової комісії образотворчого мистецтва та методик навчання;
Тарас Степанович Кожушко – викладач другої кваліфікаційної категорії, викладач образотворчого мистецтва та методик навчання, член Уманського осередку художників «Арт- Умань».
Також на святі відзначали студентів-спортсменів, що посіли призові місця на обласних та міських змаганнях та вибороли почесне I місце у XYI обласній спартакіаді серед внз I-II рівнів акредитації 2015-16 н.р.

З вітальним адресом до присутніх на «Хвилині слави» звернулась директор Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Т.Г.Шевченка, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, член Національної спілки письменників України, голова громадської організації «Спілка інтелігенції Уманщини» Ольга Володимирівна Чепка, яка ще раз привітала студентів, їх батьків та педагогів, тренерів, організаторів спорту з перемогою, побажала подальших успіхів та нових звершень. «Ваша перемога є дуже важливою подією не лише для коледжу, а й для міста Умані, Черкаської області, України. Я бажаю вам не знижувати рівень ваших досягнень і надійно нести прапор своєї Батьківщини у світі. Вірю у вашу наполегливість, волю до перемоги та бажання бути найкращими – це те, що завжди характеризувало студентську еліту коледжу», – наостанок додала Ольга Володимирівна.
Отож, ще раз вітаємо наших переможців з чудовим святом та гарними здобутками, бажаємо їм сили та наснаги, хай і надалі прославляють наш коледж та Україну! Хай завжди в унісон б’ються серця всіх студентів та викладачів великої коледжанської родини. Хай найяскравіші зірки неба освітлюють розмаїття життя коледжу!

Зоя Крамська, завідувач відділення дошкільної і початкової освіти,

Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка

Оксана Данішевська, викладач Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка