14 березня в День добровольця у коледжі відбулася зустріч здобувачів освіти, викладачів з Героєм України Володимиром ЖЕМЧУГОВИМ

Модератором зустрічі стала дружина героя – Олена ЖЕМЧУГОВА.

Успішний підприємець до початку війни на Донбасі, уродженець Красного Луча Жемчугов полишив спокійне життя в Грузії та пішов у підпілля на Луганщині, щоб “валити” російських окупантів “під чорним прапором”.

На його рахунку – десятки успішних диверсій та бойових операцій, проведених за підтримки української влади і силових структур. Або й без них.

2015 року Володимир ЖЕМЧУГОВ випадково підірвався на розтяжці, внаслідок чого втратив кисті обох рук і зір. З важкими пораненнями потрапив у полон. Спочатку утримувався в шпиталі у Луганську, з 30 травня 2016 року ув’язнений в Луганському СІЗО, де піддавався допитам контррозвідувальних органів проросійських бойовиків.

Був звинувачений у підриві залізничної колії в районі Лутугиного та електроопори в Хрящуватому, а також у тому, що виступав проти політики Російської Федерації на пострадянському просторі та був завербований військовослужбовцями Збройних сил України.

17 вересня 2016 року був звільнений з полону. Після звільнення проходив лікування, в тому числі — у Німеччині.

21 січня 2017 удостоєний звання Герой України.

У День добровольця ми вшановуємо хоробрих чоловіків і жінок, які стали на захист України

https://www.facebook.com/umanpedcollege/posts/pfbid0JTa3xPyNCidMQDq6sEwThBoR6vJZHhE3E4GNm5sEvuSxaqt8zj7AUcu6Rvo9oqdgl