14 грудня в Умані відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про уманчан, які віддали своє життя долаючи наслідки найбільшої в світі атомної катастрофи, уманчан, які віддали своє життя за вільну та незалежну Україну.

Учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС нагороджено Почесними грамотами виконавчого комітету Уманської міської ради, Подяками міського голови міста Умані, Грамотою Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Союз Чорнобиль України» та матеріальною допомогою за кошти благодійників. Також були вручені відзнаки організації „Союз Чорнобиль України” : нагрудний знак громадської «Хрест патріота України» , пам’ятні медалі громадської організації „Союз Чорнобиль України” «За волонтерську діяльність» та «За благодійну діяльність».

Медаль Всеукраїнського об’єднання «Країна» «Гідність та патріотизм». Крім того, прозвучали особливі слова подяки благодійникам.

В храмах Уманської міської територіальної громади відбулись поминальні панахиди та молебні за загиблими та померлими учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

https://www.facebook.com/umanpedcollege/posts/pfbid0LtLa3HRrUVmAH67FkH9U7j281VjDkgHut8PTsxRagu3wu5o8GZ5ag2rkEst65Mn4l