ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ !

День відкритих дверей у закладі освіти – значна подія.

Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: «вступати чи ні в обраний заклад освіти».

27 жовтня 2023 року в КЗ «Уманський гуманітарно- педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» пройшов День відкритих дверей, на який завітали учні випускних класів

ЦИБУЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ Монастирищенської міської ради Черкаської області

та

ВЕРХНЯЦЬКОЇ ЗОШ Уманського району Черкаської області.

Гостей радо привітала в.о. директора, доктор філософії Зоя КРАМСЬКА та члени адміністрації: Валентин БІЛОШКУРСЬКИЙ, заступник директора з соціально- гуманітарної та виховної роботи, Людмила СИДОРЧУК, завідувач відділення соціальної та спеціальної освіти, викладачі відділень дошкільної і початкової освіти, музичного мистецтва та заочного відділення.

Михайло ФЕДОРОВ, організатор заходу, ознайомив усіх з маршрутами, якими просувалися гості та знайомилися з життям і навчанням у коледжі.

Викладачі та студентський уряд

моделювали ситуації з реального студентського життя та освітнього процесу, активізувавши учнів до участі.

«Музичний вернісаж», «Цікава хімія», «Говори англійською», «Хореографічні візерунки», «Живий куточок», «Українська світлиця», «Кабінет безпеки», «Нова українська школа», «Спортивні розваги», «Образотворча майстерня», «Терапія піском», «Асоціативні картки», «Логопедія», «Гостинна їдальня» – ось зупинки ігрових маршрутів, за допомогою яких коледжани зацікавили учнів 9-х та 11-х класів професіями, якими можна опанувати у закладі.

А саме: вчитель початкових класів, вихователь дітей дошкільного віку, вчитель музики, вчитель інформатики, вчитель англійської мови в початкових класах, інструктор з фізкультури, вихователь інклюзивої групи, помічник логопеда, керівник фізичного виховання, соціальний працівник, консультант з соціально- психологічної допомоги, фахівець з соціально- правового захисту.

Сподіваємося, що учні 9-х та 11-х класів відчули атмосферу студентського життя, поспілкувавшись із викладачами, студентами, керівництвом коледжу та дізналися про особливості освітнього процесу, переваги та можливості!

А екскурсія коледжем, протягом якої усі мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базами коледжу, допоможуть обрати свій шлях професійної кар’єри!

Під час Дня відкритих дверей, у коледжі панувала позитивна атмосфера, яку забезпечили ґречно виховані учні Цибулівського ліцею та Верхняцької школи та професійне спілкування представників їх керівництва та учительства.

Шановні учні 9-х та 11-х класів! Чекаємо на вас! Вчимо з добром і любов‘ю!

Михайло ФЕДОРОВ, завідувач навчально- консультаційного пункту

https://ugpk.edu.ua/novyny

https://www.facebook.com/umanpedcollege/posts/pfbid0YaA6NuRgqQuUNe1WALWgZLfFoVPukySFdTVT8qS3eZp3V11DmQeDdkhbh7iVkdo2l

https://www.facebook.com/umanpedcollege/posts/pfbid0eQviQLyUo9CKbnCaJH9n8CksfATNRKmmxLUT8Dk6TV9Rd8EgJYvUzWQt32j3QhCrl