29 коментарів до “Діти-індиго”

 1. Нам, як соціальним педагогам було надзвичайно цікаво та корисно переглянути дані відео, оскільки ми в майбутньому не раз зіштовхнемося з даним феноменом ( Діти – індиго). І завдяки цьому відео матеріалу ми будемо знати, як працювати з такими дітьми.

 2. Дякую вам за це відео) тепер я буду знати як працювати з цими дітьми!

 3. Дуже пізнавальний фільм.Мені було б цікаво працювати з такими не звичайними дітьми .

 4. Переглядаючи цей фільм я дізналася багато нового та цікавого.Дякую, за такий гарний та змістовний фільм.

 5. Фільми надзвичайно захоплюючі і дуже пізнавальні для нас, як для спеціалістів з соціальної роботи.Відео є дуже актуальними в наш час,адже сучасні педагоги мало проінформовані про даний феномен. З нетерпінням будем чекати оновлень на вашому сайті.

 6. До цього моменту я цікавився здібностями, та вміннями дітей-індиго. Було дуже цікаво взнати щось нове. Дяку.ю за гарний фільм!

 7. Дуже цікавий фільм, нам як майбутнім педагогам потрібно приділяти більше часу таким матеріалам

 8. Кожному сучасному педагогу потрібно знати про дітей-індиго, адже вони – люди майбутнього. Було цікаво переглянути цей фільм.

 9. Дякую за дуже цікавий фільм!
  Думаю, кожному, хто переглянув ці відео, було цікаво дізнатись про феномен дітей індиго, адже такі люди є і серед нас.

 10. Дуже повчальне відео, з важливою інформацією. Я думаю, що створення спеціальних ліцеїв є гарною ідеєю, тому що діти-індиго можуть навчатися з дітьми з якими їм легше спілкуватися. Нам, як майбутнім педагогам потрібно знати про дітей-індиго й старатися стати кращими для них.

 11. Фільм дуже цікавий та пізнавальний, привернув увагу. Сподіваюся,що після перегляду даного фільну, буду ознайомлена хоч трішки з такими дітьми і робота з ними буде легшою.

 12. Дуже пізнавальна та корисна інформація знаходиться в цих відео, цікаво було дивитися про цих милих діток)

 13. Як для майбутнього педагога , мені було цікаво подивитись такі відео і набагато більше дізнатись про дітей-індиго.Раджу всім переглянути ці відео.

Коментарі закриті.