06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21 День безпечного Інтернету.

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) відзначається другого дня (у вівторок), другого тижня, другого місяця (лютого) з 2004 року з метою популяризації більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів в усьому світі.

Запроваджений цей день у 2004 за ініціативи європейських некомерційних організацій: Європейської комісії, European SchoolNet,Insafe (European Safer Internet Network — Європейська мережа безпечного Інтернету).

Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі для здобувачів освіти коледжу було проведено гру “Детектор брехні”. Під час гри присутні давали відповіді на питання експертів, визначаючи істинність чи хибність тверджень. Після кожної відповіді студенти мали можливість почути обгрунтування відповідей. В ході гри учасники прийшли до висновку, що відповідальність за будь-які дії в мережі, несуть всі: і користувачі, і постачальники послуг, і розробники.

Захід організували та провели викладачі ЦК природничих дисциплін і математики Валентин БІЛОШКУРСЬКИЙ, Юлія ШИМКОВА, Світлана БІЛОШКУРСЬКА.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0iaoehMJogUtPygG2uhfCmyS5xbndiCgoHLctyE9M8bQdeD1SscWef5VZSjWuSgbBl&id=100079008249713